Szanowni Ósmoklasiści

Zapraszamy Was na wydarzenie na żywo, na którym zaprezentujemy działanie Systemu naboru elektronicznego firmy VULCAN. Podczas prezentacji opowiemy kandydatom jak wygląda tegoroczny harmonogram naboru, na co zwrócić szczególną uwagę. Przejdziemy również przez proces wyboru placówek oraz podpisywania elektronicznego wniosku pokazując na żywo działanie systemu.

Wydarzenie rozpocznie się 13 maja 2021 r. o godzinie 17:00, będzie trwać maksymalnie 90 minut. Webinarium jest darmowe i dostępne dla wszystkich zainteresowanych bez żadnych ograniczeń. Webinar będzie udostępniony przez stronę rozprowadzającą, która przekieruje kandydatów na właściwe wydarzenie na serwisie YouTube.

Adres strony rozprowadzającej:

https://www.vulcan.edu.pl/akcjarekrutacja

 

Drodzy Uczniowie klas ósmych

Informujemy, że mimo obostrzeń obowiązujących w naszym kraju szkoły mają możliwość organizowania konsultacji dla maturzystów i ósmoklasistów przygotowujących się do egzaminów zewnętrznych.
Zapraszamy Was zatem co tydzień na nasze sobotnie zajęcia. Startujemy zawsze o godz. 9:00. 
Do zobaczenia w Szóstce!    

Szczegółowe informacje dotyczące kursu przygotowującego do egzaminu ósmoklasisty - kliknij tutaj.

 

Dajemy możliwość odsyłania swoich prac pisemnych lub kierowania do nas wszelkich pytań związanych z udostępnionymi materiałami.

Nasz e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  1. Powtórka - język angielski

 

 

Listy zadań powtórkowych do egzaminu po klasie ósmej:

 

Materiały do ćwiczeń - dom

Człowiek

Dom

Człowiek, dom - pisanie

Klucz

Audio 01

Audio 02

Audio 03